VIVAX ACP-12CH35AEQIs R32

21,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:
SKU: 1094655

Капацитет на греење: 3810 (1084~4220)W
Капацитет на ладење: 3517 (1114~4162)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6.1/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2700 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 1088W/1213W
Проток на воздух: ≤540 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2 L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела”

Моќност

3.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12CH35AEQIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart