VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32

45,990 ден со ДДВ

73
Days
:
13
Hours
:
17
Mins
:
36
Secs
In stock
Buy it now
Brands:
SKU: 1250386

Капацитет на греење: 5568(3101-5850)W
Капацитет на ладење: 5275(3391-5900)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (7/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4100 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready:Да
Влезна моќност греење/ладење: 1500W/1550W
Проток на воздух: ≤730 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h
Работно подрачје: -20°C≤T≤50°C
Боја: бела

Моќност

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-18CH50AERI+ R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart