VIVAX ACP-18CH50AEHI+ R32 Silver

47,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: 5569 (1260-6008)W
Капацитет на ладење: 5275 (1817-6007)W
Енергетска класа греење/ладење: A++/A+++
(SEER/SCOP): (6.3/4.1)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4100 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 1680W/1600W
Проток на воздух: ≤750 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h
Работно подрачје: -20°C≤T≤50°C
Боја: silver (сребрена)
Филтер за прашина, био HEPA систем за филтрирање, јонизатор

Моќност

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-18CH50AEHI+ R32 Silver”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart