VIVAX ACP-09CH25AEQIs R32

20,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: 2930 (820~3370)W
Капацитет на ладење: 2638 (909~3400)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6.3/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2600 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 733W/732W
Проток на воздух: ≤466 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.0 L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела

Моќност

2.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-09CH25AEQIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart