Кулер MSI MS-500

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI MS-500

Достапност: На залиха

Цена: 850ден
Без данок: 850ден
Основни карактеристики
Моќ  [В] 0
ПФЦ n/a
Останати карактеристики
Конектори
24-пински конектор 0
20-пински конектор 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: