VIVAX ACP-12CH35AEFIs R32

20,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:

Капацитет на греење: 3810 (1084-4220)W
Капацитет на ладење: 3517 (0.406-4162)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6.1/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2700 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Не
Влезна моќност греење/ладење: 1088W/1213W
Проток на воздух: ≤540 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Работно подрачје: -10°C≤T≤50°C
Боја: бела
Филтер за прашина

Моќност

3.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12CH35AEFIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart