VIVAX ACP-12PT35AEH R290

25,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:
SKU: 02357125

Капацитет на греење: 2930W
Капацитет на ладење: 3520W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A
(EER/COP): (2.8/2.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 0 W
Разладувачки медиум: R290
Wi-Fi ready: Не
Влезна моќност греење/ладење: 1045W/1350W
Проток на воздух: ≤420 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 3.3L/h
Работно подрачје: +5°C≤T≤35°C
Боја: бела
Филтер за прашина

Моќност

3.5 kW

Систем

МОБИЛНИ КЛИМА УРЕДИ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12PT35AEH R290”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart