VIVAX ACP-18CH50AEYIs R32

74,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:

Капацитет на греење: 5568 (1377-6829)W
Капацитет на ладење: 4982 (1864-6155)W
Енергетска класа греење/ладење: A++/A++
(SEER/SCOP): (8.5/5.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4200 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 1600W/1300W
Проток на воздух: ≤720 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h
Работно подрачје: -30°C≤T≤50°C
Боја: бела
Филтер за прашина, био филтер, јонизатор, сензор за движење”

Моќност

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-18CH50AEYIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart