VIVAX ACP-24CH70AERI+ R32

61,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:
SKU: 0001250391

Капацитет на греење: 7327(1553-8206)W
Капацитет на ладење: 7034(2110-8206)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6.5/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4900 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 2130W/2510W
Проток на воздух: ≤1020 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 2.4L/h
Работно подрачје: -20°C≤T≤50°C
Боја: бела

Моќност

7.0 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-24CH70AERI+ R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart