VIVAX ACP-48FS140AERI R32

180,000 ден со ДДВ

Достапно по нарачка
Buy it now
Brands:
SKU: 23571310

Капацитет на греење: 16119 (4103~17877)W
Капацитет на ладење: 14067 (3517-15679)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6,1/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 11100 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Не
Влезна моќност греење/ладење: 5100W/4950W
Проток на воздух: ≤2413 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 4.8L/h
Работно подрачје: -15 °C ≤ T ≤ 50 °C
Боја: бела
Филтер за прашина

Моќност

16.0 kW

Систем

САМОСТОЕЧКИ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-48FS140AERI R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart