MS ENERGY eScooter x10

103,999 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:
SKU: 1221063

Алуминиум
10 инчи воздушни гуми
2X 1000W, мотор без четкички
52V/18Ah
Не
9 часа
60KM/H
55-75KM
120kg
IP54
Механички диск сопирачки
32 kg
напред & позади
напред & позади, со сино светло околу рамката
20°

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MS ENERGY eScooter x10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart