MS ENERGY eScooter e20

44,999 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:

 

Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми
Номинална моќност 500W,мотор без четкички
Батерија 48V/17.5Ah
Батерија која се отстранува Не
Време на полнење 9 часа
Мах. Брзина 40km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 60-70km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички диск сопирачки
Tежина 21 kg
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувaње 20°
Боја

Сива, Бела

Моќност

500W

Бренд

MS ENERGY

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MS ENERGY eScooter e20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart