MS ENERGY eScooter e10

27,599 ден со ДДВ

04
Days
:
08
Hours
:
51
Mins
:
18
Secs
In stock
Buy it now
Brands:

Рамка Челик
Големина на гума 10 инчи тубелес воздушни гуми
Номинална моќност 450W,мотор без четкички
Батерија 48V/12.5Ah
Батерија која се отстранува Не
Време на полнење 7 часа
Мах. Брзина 35km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 30-40km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Механички диск сопирачки
Tежина 20 kg
Суспензија напред & позади
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувaње 20°

Боја

Бела, Сива

Моќност

450W

Бренд

MS ENERGY

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MS ENERGY eScooter e10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart