VIVAX tablet paket: TPC-704 3G+case

SKU: 02352715

Спореди

“дијагонала [“”]: 7, екран: IPS/PLS
резолуција: 1024×600, процесор: Cortex A7
процесор [GHz]: 1,3, RAM меморија [GB]: 1
Капацитет [GB]: 8, GPU: Mali-400MP4
OS: Android 7.0, боја: црна
димензии [mm]: 188,45*108,25*11,1, тежина [g]: 280
предна камера [Mpix]: 2, задна камера[Mpix]: 0,3
мрежа: 3G, 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0
гаранција [god]: 1, GPS: да
GSM: да, дополнително: Dual SIM – мини
батерија [mAh]: 2100, микро USB: 1
мини USB: n/a, микро SD:1 мини SD: n/a
Audio In/Out: 1

3,300.00 ден

бренд

Дисплеј-Дијагонала

RAM капацитет

Капацитет на интерната меморија (GB)