VIVAX SMART Point X502 gray

SKU: 02352708

Спореди

Големина на екран: 5,34″
Тип на екран: IPS
Резолуција: 480*960, Тип на процесор : MT6580M
Процесор: Quad-Core, Фреквенција [GHz]: 1,3
GPU: ARM Mali 400 MP2, Интерна меморија: 16GB
RAM: 2GB, Мрежа: 3G
SIM: Dual- 2x микро, Тип OS: Android
Задна камера: 8MP, Предна камера: 2MP
Максимално проширување SD картичка: 64GB
Гаранција [год]: 1
Infinity screen 18:9, Батерија [mAh]: 2700

5,999.00 ден

бренд

Дисплеј-Дијагонала

Капацитет на интерната меморија (GB)

RAM капацитет