VIVAX SMART Point X1 black

SKU: 02352655

Спореди

Point X1, RAM: 2GB, големина на екран: 5,2″, интерна меморија: 16GB, процесор: Quad-Core, резолуција: 1280X720, мрежа: 2G, 3G, предна камера: 5MP, задна камера:13MP+2MP, 2500 mAh- Батерија, Слим дизајн, Бои: плава/црна/црвена

5,999.00 ден

бренд

Дисплеј-Дијагонала

Капацитет на интерната меморија (GB)

RAM капацитет