VIVAX SMART PRO M1

SKU: 02352704

Спореди

Големина на екран: 4,7″ , Резолуција: 720*1280
Тип на процесор: MTK6580A , Процесор: Quad-Core
Фреквенција: [GHz]: 1,3 , Интерна меморија: 8GB
RAM: 1GB , OS: 7.0 , Мрежа: 3G
SIM: Dual , Tip OS: Android
Останати карактеристики:
Задна камера: 8MP , Предна камера: 2MP
Останато: IP68 сертификат, отпорен на вода, удари и прашина
Батерија [mAh]: 3000

6,999.00 ден

бренд

Дисплеј-Дијагонала

RAM капацитет

Капацитет на интерната меморија (GB)