Vivax ACP-12PT35AEF

Достапност :

Нема на залиха

SKU: 02356878

Спореди

Капацитет на ладење: 3500W
Енергетска класа ладење: A
(SEER/SCOP): (2.6/2.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design)
Разладувачки медиум: R410A
Wi-Fi ready
Влезна моќност ладење: 1600W
Проток на воздух: ≤ 386 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Боја: бела

19,490.00 ден

Нема на залиха

Извести ме кога ќе биде достапно!

бренд

Тип на климатизер

Капацитет [KW]