Vivax ACP-09PT25AEF

Достапност :

Нема на залиха

SKU: 02356054

Спореди

Капацитет на ладење:2600W
Енергетска класа ладење:A
(SEER/SCOP):(2.6/2.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design)
Разладувачки медиум:R410A
Wi-Fi ready
Влезна моќност ладење:1200W
Проток на воздух:≤ 350 m3/h
Капацитет на одвлажнување:1.0L/h
Боја:бела

18,490.00 ден

Нема на залиха

Извести ме кога ќе биде достапно!

бренд

Тип на климатизер

Капацитет [KW]