VIVAX ACP-24CH70AESI R32 PRO

56,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:
SKU: 02356385

Капацитет на греење: 7327 (1553-8206)W
Капацитет на ладење: 7034 (2110-8206 W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (6.4/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4900 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 2130W/2402
Проток на воздух: ≤1090 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 2.4L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела Филтер за прашина, UV light, Air sterilization”

Моќност

7.0 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-24CH70AESI R32 PRO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart