VIVAX ACP-18CH50AEMIs R32

35,990 ден со ДДВ

34
Days
:
10
Hours
:
51
Mins
:
43
Secs
In stock
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: 5570 (3100~5850)W
Капацитет на ладење: 5275 (3101~5832)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (7.4/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 4100 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 1570W/1550W
Проток на воздух: ≤840 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.8 L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела”

Моќност

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-18CH50AEMIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart