VIVAX ACP-18CH50AEGIs R32

33,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:

Капацитет на греење: 5568 (3100-5832)W
Капацитет на ладење: 5275 (0.304-5850)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (7.4/4.0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2800 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Не
Влезна моќност греење/ладење: 1570W/1550W
Проток на воздух: ≤840 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.8L/h
Работно подрачје: -10°C≤T≤50°C
Боја: Бела
Филтер за прашина

Моќност

5.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-18CH50AEGIs R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart