VIVAX ACP-12PT35AEFs R290

23,990 ден со ДДВ

Достапно по нарачка
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: /
Капацитет на ладење: 3520W
Енергетска класа греење/ладење: A
(EER/COP): (2.6/0)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 0 W
Разладувачки медиум: R290
Wi-Fi ready: Не
Влезна моќност греење/ладење: 0W/1350W
Проток на воздух: ≤420 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 3.4L/h
Работно подрачје: +17°C≤T≤35°C
Боја: бела
Филтер за прашина

Моќност

3.5 kW

Систем

МОБИЛНИ КЛИМА УРЕДИ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12PT35AEFs R290”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart