VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR

39,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: 3810 (1067-4381)W
Капацитет на ладење: 3517 (1377-4308)W
Енергетска класа греење/ладење: A++/A+++
(SEER/SCOP): (8.5/4.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2500 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење:1030W/1034W
Проток на воздух: ≤558 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Работно подрачје: -25°C≤T≤50°C
Боја: gray mirror
Филтер за прашина, био филтер, јонизатор

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12CH35AEVIs R32 GRAY MIRROR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart