VIVAX ACP-12CH35AESI R32 PRO

24,990 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:
SKU: 0001250456

Капацитет на греење: 3810 (1070-4381)W
Капацитет на ладење: 3517 (1377-4308)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (7.0/4.2)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2500 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 1027W/1096
Проток на воздух: ≤530 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела Филтер за прашина, UV light, Air sterilization

Моќност

3.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12CH35AESI R32 PRO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart