VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER MIRROR

33,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:

Капацитет на греење: 3810(1067-4381)W
Капацитет на ладење: 3517(1377-4308)W
Енергетска класа греење/ладење: A++/A+++
(SEER/SCOP): (8.5/4.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2600 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 977W/977W
Проток на воздух: ≤584 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Работно подрачје: -25°C≤T≤50°C
Боја: сребрена-огледало

Моќност

3.5 kW

Бренд

VIVAX

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-12CH35AERI+ R32 SILVER MIRROR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart