VIVAX ACP-09CH25AESI PRO R32

22,990 ден со ДДВ

Нема на залиха
Brands:
SKU: 000440532

Капацитет на греење: 2931W(821-3370)W
Капацитет на ладење: 2638W(1026-3224)W
Енергетска класа греење/ладење: A+/A++
(SEER/SCOP): (7.4/4.1)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2500 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 771W/733
Проток на воздух: ≤520 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.0L/h
Работно подрачје: -15°C≤T≤50°C
Боја: бела Филтер за прашина, UV light, Air sterilization

Моќност

2.5 kW

Бренд

VIVAX

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-09CH25AESI PRO R32”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart