VIVAX ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD

27,990 ден со ДДВ

Достапно по нарачка
Buy it now
Brands:

Капацитет на греење: 2930(880-3660)W
Капацитет на ладење: 2640(1030-3190)W
Енергетска класа греење/ладење: A++/A+++
(SEER/SCOP): (9.3/4.6)
Потврдено оптеретување при греење P-(design): 2400 W
Разладувачки медиум: R32
Wi-Fi ready: Да
Влезна моќност греење/ладење: 637W/613W
Проток на воздух: ≤483 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.0L/h
Работно подрачје: -25°C≤T≤50°C
Боја: златна

Моќност

2.5 kW

Систем

ИНВЕРТЕР СПЛИТ СИСТЕМ

Бренд

VIVAX

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIVAX ACP-09CH25AERI+ R32 GOLD”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart