MS ENERGY eScooter r10

47,999 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:

Рамка Алуминиум
Големина на гума напред 20 инчи + позади 16 инчи воздушни гуми
Номинална моќност 350W,мотор без четкички
Батерија 36V/10.2Ah
Батерија која се отстранува Не
Време на полнење 7 часа
Мах. Брзина 30km/h
Мах. Опсег 25~30km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IPX4
Кочница Предна и задна диск сопирачка
Tежина 14 kg
Суспензија нема
Осветлување напред & позади
Мах. Агол на искачувaње 12°

Боја

Зелена, Сива

Моќност

350W

Бренд

MS ENERGY

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MS ENERGY eScooter r10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart