MS ENERGY eScooter e21

49,999 ден со ДДВ

In stock
Buy it now
Brands:

Рамка Алуминиум
Големина на гума 10 инчи тубелес гуми
Номинална моќност 500W,мотор без четкички
Батерија 36V/20.8Ah
Батерија која се отстранува Да
Време на полнење 11 часа
Мах. Брзина 40km/h(стандардно 25km/h)
Мах. Опсег 75-90km
Мах. Оптеретување 120kg
Водоотпорен IP54
Кочница Двојна диск сопирачка + ножна сопирачка
Tежина 24 kg
Суспензија нема
Осветлување напред & позади LED
Мах. Агол на искачувaње 25°

Боја

Црна, Бела, Портокалова

Моќност

500W

Бренд

MS ENERGY

Customers reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MS ENERGY eScooter e21”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart