Компјутерски звучници SP MSI SWING 2.0

Код на продуктот: SWING 2.0

Наградни поени: 14

Достапност: 10

Цена: 489ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
245 ден.
6 Рати
82 ден.
12 Рати
41 ден.
18 Рати
27 ден.
24 Рати
20 ден.
Без данок: 489ден
Цена во наградни поени: 489
Ознаки: звучници, zvucnici

SP MSI SWING 2.0 звучници
MS SWING 2.0, моќност 6W, 2x3W, фреквентен опсег 20Hz-18kHz, USB напојување, 3.5mm аудио приклучок

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: