Sale

Правосмукалка Electrolux Zanussi ZANCG21EB со вреќичка

Производител: Electrolux Zanussi

Код на продуктот: Zanussi ZANCG21EB

Наградни поени: 70

Достапност: 10

Цена: 3.710ден 2.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.400 ден.
6 Рати
467 ден.
12 Рати
233 ден.
18 Рати
156 ден.
24 Рати
117 ден.
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 3790
 • Номинална моќност на моторот 600W
 • Енергетска вредност: A/D/B/D
 • Ниво на бучава: 80dB
 • Мека облога на тркала
 • Индикатор за наполнетост на вреќичката
 • Должина на кабел 4.5м
 • Работен радиус 7.3м
 • 1 хартиена вреќичка во пакетот
 • Филтер на моторот
 • Двослоен излезен филтер
 • Комбинирана BANO четка
 • Комбинирани мали додатоци
 • Две метални цевки.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: