Sale

WiFi модул VIVAX COOL AEHI-AECI

Производител: Vivax

Код на продуктот: AEHI-AECI

Наградни поени: 50

Достапност: На залиха

Цена: 4.000ден 3.400ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.700 ден.
6 Рати
567 ден.
12 Рати
283 ден.
18 Рати
189 ден.
24 Рати
142 ден.
Без данок: 3.400ден
Цена во наградни поени: 3400
Еколошки плин R410A
Функционалности I feel функција
Функции WiFi модул за моно сплит серија AEHI и AECI
Останато LCD екран

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: