VIVAX таблет TPC-704 3G + футрола

Производител: VIVAX

Код на продуктот: TPC-704 3G

Достапност: 2

Цена: 4.580ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
2.290 ден.
6 Рати
763 ден.
12 Рати
382 ден.
18 Рати
254 ден.
24 Рати
191 ден.
Без данок: 4.580ден

ОСНОВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ�

ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАНОТ� [ин]: 7
ТИП НА ЕКРАНОТ: IPS/PLS
РЕЗОЛУЦИЈА НА ЕКРАНОТ:� 1024x600
ВИД НА ПРОЦЕСОР: Cortex A7
ОПИС НА ПРОЦЕСОРОТ: MTK832
ЈАДРА: Quad Core
ПРОЦЕСОР [GHz]: 1,3
РАМ МЕМОРИЈА [GB]: 1
КАПАЦИТЕТ [GB]: 8
БОЈА: Сребрена
ДИМЕНЗИИ [mm]: 188,45*108,25*11,1
ТЕЖИНА [g]: 280
МАКСИМАЛНО ПРОШИРУВАЊЕ НА МЕМОРИЈА (SD card ) GB 32
КАМЕРА ПРЕДНА� [мпикс] 0.3
КАМЕРА ЗАДНА [мпикс] 2.0
МРЕЖА: 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, 3G�
ГАРАНЦИЈА: 1г
БАТЕРИЈА [mAh]: 2100
КОНЕКТОРИ
micro USB: 1
micro SD: 1
Audio In/Out: 1

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: