Мобилен телефон VIVAX SMART Fly 4 gold

Производител: VIVAX

Код на продуктот: SMART Fly 4 gold

Наградни поени: 100

Достапност: 20

Цена: 8.990ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
4.495 ден.
6 Рати
1.498 ден.
12 Рати
749 ден.
18 Рати
499 ден.
24 Рати
375 ден.
Без данок: 8.990ден
Цена во наградни поени: 8990
Основни карактеристики
Големина на екран ["] 5,2"
Тип на екран IPS
Резолуција 1280x720
Процесор MT6753
Јадра на процесор Octa-Core
Фрекфенција [GHz] 1,3
CPU Mali T 720MP1
Капацитет [GB] 32GB
RAM [GB] 3GB
OS Android 7.0
Тип OS Android
Мрежа
  • 2G
  • 3G
  • 4G (LTE)
СИМ Dual SIM- micro + nano
Димензии и маса
Димензии [mm] 148.7 x 72.4 x 9.1
Тежина [g] 161
Останати карактеристики
Камера задна [М]Р 13MP
Камера предна [МП] 8MP
Маkc. проширивост СД картица 128GB
Bluetooth 4.0
Гаранција [год] 1
Дополнителна опрема
Содржина на пакувањето Полнач, USBкабел, упатство за користење, гарантен лист, слушалки, заштитна фолија за екранот
Останато Моќна батерија, 4G, 3GB RAM,отклучување со отпечаток на прст, метално куќиште
Омни код V00025
Енергија и потрошувачка
Батерија [мАх] 4000
Траење на батеријата време на разговор 10 часа

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: