VIVAX HOME сецко MC-2501

Производител: VIVAX

Код на продуктот: MC-2501

Наградни поени: 9

Достапност: 20

Цена: 959ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
480 ден.
6 Рати
160 ден.
12 Рати
80 ден.
18 Рати
53 ден.
24 Рати
40 ден.
Без данок: 959ден
Цена во наградни поени: 829

Основни карактеристики

Моќност [В] 250

Останато капацитет 0,8l;

нож од нерѓосувачки челик

Останати карактеристики Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: