VIVAX HOME фен за коса HD-2003ID

Производител: VIVAX

Код на продуктот: HD-2003ID

Достапност: 30

Цена: 999ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
500 ден.
6 Рати
167 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
56 ден.
24 Рати
42 ден.
Без данок: 999ден

Основни карактеристики
Моќност [W] 2000
Останато 2 брзини
3 температури
дифузер
јонизатор
заштита од прегревање
Останати карактеристики
Боја бело/црна

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: