VIVAX HOME блендер BL-351

Производител: VIVAX

Код на продуктот: BL-351

Наградни поени: 10

Достапност: 12

Цена: 1.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
900 ден.
6 Рати
300 ден.
12 Рати
150 ден.
18 Рати
100 ден.
24 Рати
75 ден.
Без данок: 1.799ден
Цена во наградни поени: 1349

Основни карактеристики

Моќност [W] 350

капацитет: 1.5 lit,

2 брзини,

лесно чистење

Боја бела

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: