Вентилатор VIVAX FT-31T

Производител: VIVAX

Код на продуктот: FT-31T

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 1.099ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
550 ден.
6 Рати
183 ден.
12 Рати
92 ден.
18 Рати
61 ден.
24 Рати
46 ден.
Без данок: 1.099ден
Цена во наградни поени: 1099

VIVAX FT-31T  вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен и не зазема многу простор. Може да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец, но исто така може да  поставите  автоматско вртење во лак од 90°.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: