Вентилатор VIVAX FS-41TB

Производител: VIVAX

Код на продуктот: FS-41TB

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден
Цена во наградни поени: 1699

VIVAX FS-41TB стоечкиот вентилатор разладува со четири различни брзини на дување. Овој вентилатор со дијаметар на вртење од 40 cm  можете да го прилагодите да дува во одреден посакуван правец или да поставите автоматско  хоризонтално вртење во широк лак. Прилагодлива исто така е и висината на вентилаторот кој може да ја подигнете до 1.30 m, а тивката работа на моторот придонесува да се чуствувате пријатно.

Гаранција 12 месеци и бесплатна испорака до врата!

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: