Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8124

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 8124

Наградни поени: 15

Достапност: 14

Цена: 749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
62 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 749ден
Цена во наградни поени: 749

Капацитет на мерење 150 кг;

Градирање d=100g;

Монитор за маснотии;

ЛЦД дисплеј;

Подлога направена од калено сигурносно стакло;

10 мемории;

Автоматско исклучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Индикатор за преоптеретување;

Индикатор за грешка при мерење;

Елегантен дизајн;

Моќност: 1 x 3V литиумскибатерија CR2032

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: