Вага за мерење на телесна тежина ADLER 8117

Производител: ADLER

Код на продуктот: ADLER 8117

Наградни поени: 20

Достапност: 10

Цена: 995ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
498 ден.
6 Рати
166 ден.
12 Рати
83 ден.
18 Рати
55 ден.
24 Рати
41 ден.
Без данок: 995ден
Цена во наградни поени: 995

Капацитет на мерење 150 кг;

Градирање d=100g;

Опремена со 4 високо прецизни сензори за мерење;

Подлога напаревна од 6мм калено сигурносно стакло;

Голем ЛЦД екран (25 дигити);

Автоматско поставување на нула;

Автоматско икслучување;

Индикатор за ниско ниво на батерија;

Индикатор за преоптеретување;

Елегантен дизајн;

Моќност: 1 x 3V литиумскибатерија CR2032

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: