Тротинет на склопување Princess

Код на продуктот: J100076

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 2.600ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.300 ден.
6 Рати
433 ден.
12 Рати
217 ден.
18 Рати
144 ден.
24 Рати
108 ден.
Без данок: 2.600ден
Цена во наградни поени: 1999
Склоплив тротинет. Pамка и цевки изработени од челична легура. Висина прилагодлива на управувачот. Склопувачки гумени обложени рачки ширина 42 мм. Тркалата се од полиуретан, кој обезбедува издржливост и отпорност на триење. Задниот браник е изработен од хром. Не лизгава површина за стапалото од легура отпорна на абење. За деца на возраст од 3 и повеќе години.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: