Тротинет Мини со три тркала

Код на продуктот: Тротинет Mini

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.690ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
845 ден.
6 Рати
282 ден.
12 Рати
141 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
70 ден.
Без данок: 1.690ден
Цена во наградни поени: 1690
Ознаки: trotinet, тротинет

Тротинет Мини со три тркала, изработен е од челик со можност за подесување на рачката. Од 2 до 4 години.

Бесплатна испорака.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: