Тонер HP Q5949A MS S

Производител: MSI

Код на продуктот: Q5949A

Наградни поени: 15

Достапност: 10

Цена: 749ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
375 ден.
6 Рати
125 ден.
12 Рати
62 ден.
18 Рати
42 ден.
24 Рати
31 ден.
Без данок: 749ден
Цена во наградни поени: 749

KU5949А МС С, Тип Тонер, Боја Црна, Капацитет 2500 стр., Подржува ЛЈ 1320/3390/3392

Основни карактеристики
Тип Toner
Боја Black
Пакирањ  
Капацитет [стр.] 2500
Подржува LJ 1320/3390/3392
Останати карактеристики
Капацитет [мл]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: