Тонер HP CF283A MS

Производител: MSI

Код на продуктот: CF283A

Наградни поени: 10

Достапност: 1

Цена: 499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
250 ден.
6 Рати
83 ден.
12 Рати
42 ден.
18 Рати
28 ден.
24 Рати
21 ден.
Без данок: 499ден
Цена во наградни поени: 499

ЦФ283А, Тип Тонер, Боја Блацк, Капацитет 1500 стр., Подржава М127фн , М127фв

Основни карактеристики
Тип Toner
Боја Black
Пакирањ  
Капацитет [стр.] 1500
Подржува M127fn , M127fw
Останати карактеристики
Капацитет [мл]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: