Тонер HP CF226A MS

Производител: MSI

Код на продуктот: CF226A

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 1.649ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
825 ден.
6 Рати
275 ден.
12 Рати
137 ден.
18 Рати
92 ден.
24 Рати
69 ден.
Без данок: 1.649ден
Цена во наградни поени: 1649

МС замјенски тонер за ХП ЦФ226А МС. Боја Блацк, капацитет 3.100 страница. Подржава писаче ХП ЛасерЈет Про М402дн, М402дв, М402н, МФП М426фдн, М426фдв.

Основни карактеристики
Тип Toner
Боја Black
Пакирањ  
Капацитет [стр.] 3100
Подржува HP LaserJet Pro M402dn, M402dw, M402n, MFP M426fdn, M426fdw
Останати карактеристики
Капацитет [мл]

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: