Тастатура KB MSI THUNDER PRO Gaming

Производител: MSI

Код на продуктот: MSI THUNDER PRO

Наградни поени: 40

Достапност: 10

Цена: 2.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.400 ден.
6 Рати
467 ден.
12 Рати
233 ден.
18 Рати
156 ден.
24 Рати
117 ден.
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 2799
Основни карактеристики
Техногија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња мултимедија
Боја црна, LED 10 бои
Останато CEU layout

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: