Тастатура KB MSI FLIPPER 2 gaming LED

Производител: MS Industrial

Код на продуктот: MSI FLIPPER 2

Наградни поени: 30

Достапност: 10

Цена: 799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
400 ден.
6 Рати
133 ден.
12 Рати
67 ден.
18 Рати
44 ден.
24 Рати
33 ден.
Без данок: 799ден
Цена во наградни поени: 799
Основни карактеристики
Техногија жична
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња multimedija
Боја црна
Останато 3 LED позадински светла (плаво, црвено, виолетово)

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: