Тастатура PC DOD HP Wireless Classic Desktop LV290AA

Производител: HP

Код на продуктот: LV290AA

Наградни поени: 25

Достапност: 20

Цена: 1.599ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
800 ден.
6 Рати
267 ден.
12 Рати
133 ден.
18 Рати
89 ден.
24 Рати
67 ден.
Без данок: 1.599ден
Цена во наградни поени: 1599
Основни карактеристики
Техногија бежична RF
интерфејс USB
Останати карактеристики
Дополнителни копчиња n/a
Боја црна
Останато 2.4GHz wireless до 10m домети, low-profile,

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: